קניה בטוחה ומאובטחת

אתר מאובטח בטכנולוגיית SSL

שירות לקוחות מעולה

זמינים בוואצפ ובטלפון בחיוך רחב

מידע והזמנות

0723972411

מעבדת טכנאים מוסמכת

אנו בקוםאנדפון – COM&PHONE מציעים שירותי תיקון ושדרוג לכל סוגי הטלפונים והמחשבים, על ידי טכנאים מוסמכים בעלי וותק של שנים רבות.

כשהטלפון או המחשב נתקעים זה נראה לפעמים חסר סיכוי, אבל כמעבדה מקצועית שקיבלה לתיקון כבר אלפי מכשירים אנו יכולים ומר כי בדרך כלל הבעיות הן די גנריות, חוזרות על עצמן וניתנות לטיפול. כולנו משתמשים בטלפון או במחשב באותן צורות וחושפים אותו לאותן חולשות – כך שבסופו של דבר כולנו נתקלים באותן בעיות.

אנו מתמחים בכל סוגי התיקונים – חומרה, תוכנה וציוד היקפי.

כל סוגי הניידים

בשלב כזה או אחר, כולנו נתקלים בבעיות עם הטלפון הסלולרי. הטלפון הנייד, יותר מכל מכשיר או חפץ אחר, הוא פריט שאנו זקוקים לו זמין ותקין כל הזמן. אפילו ערב אחד ללא הטלפון עלול להוציא מהדעת ולגרום להפסדים כאלה ואחרים – אישיים, חברתיים או עסקיים.

לחצו לעוד פרטים על סוגי תיקונים 

כל סוגי המחשבים

תיקון מחשב קוםאנדפון

כשמדובר במחשב האישי שלכם, אתם לא יכולים להפקיר אותו אצל כל אחד. לפני שאתם משאירים אותו אצל הטכנאי וודאו כי הוא אמין ומוסמך ויודע את מלאכתו, ומציע לכם מחירים הוגנים, בשירות תיקונים זמין מקצועי ומהיר

לחצו לעוד פרטים על סוגי תיקונים למחשב

יוצרים קשר ומקבלים הצעה

מגיעים עד אליך בזמן שנח לך

תיקון מהיר במקצועיות ובאחריות

מעבדת טלפונים סלולרים ומחשבים לתיקון ושדרוג כל סוגי הסמארטפון והמחשבים בפתח תקווה

אם אתם פה, וודאי נתקלתם בבעיה כזו או אחרת עם המחשב או הסמארטפון שלכם. אנו מניחים שכרגע, אין דבר חשוב ודחוף לכם יותר ממציאת מעבדת תיקונים אמינה ומקצועית שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר ותחזיר את המכשיר שלכם לחיים. גם כשאתם לחוצים, אל תתפשרו על מקצועיות. אלו המכשירים הקרובים שלכם, אתם צריכים מישהו שיטפל בהם באופן הטוב ביותר ולא יעשה תיקונים של טלאי על טלאי שרק יזיקו בהמשך.

Com&Phone היא מעבדה מקצועית המתמחה בתיקונים לכל סוגי הסלולר והמחשבים, מכל החברות והמותגים. הטכנאים מקצוענים עם למעלה מעשור של ניסיון בתחום, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהמכשיר הקרוב לליבכם לא יהפוך לשפן הניסויים של אף אחד.

המעבדה יושבת בפתח תקווה, אבל גם אם אתם קצת רחוקים אל תתפשרו על המקצועיות בגלל המרחק. בקוםאנדפון ייתנו לכם שירות מדלת לדלת, יאספו מכם את המכשיר ויחזירו בתום בטיפול וייתכן אף שיתקנו אותו אצלכם בבית – בכפוף למהות התיקון והחלקים הנדרשים.

מעבדת תיקונים

מעבדת טכנאים מקצועית לסמארטפון או למחשב

אז מה מציעים בcom&phone?

בקום אנד פון מגוון רחב של כל סוגי הסלולר והמחשבים, נייחים וניידים. מכירת ציוד היקפי לכל סוגי המכשירים, וכן שירותי תיקון, חידוש ושדרוג לסמארטפונים ומחשבים ניידים ונייחים.

מעבדת הסלולר של קום אנד פון

במעבדת הסלולר של קום אנד פון מבצעים את כל סוגי התיקונים והשדרוגים לכל סוגי הטלפונים הניידים. תיקוני קורוזיה בניידים, החלפת סוללה לכל החברות, תיקון שקע טעינה, תקלות בלוח האם, תיקון מסך וגב נייד, הגדלת נפחים בסמארטפון ועוד. השירות והאחריות ניתנים על ידי טכנאי סלולר מוסמכים, כך שהמכשיר יחזור אליכם כמו חדש ותוכלו להשתמש בו ברוגע לאורך זמן.

מעבדת המחשבים בקום אנד פון

במעבדת המחשבים תקבלו שירות מקיף ומקצועי בכל מה שקשור למחשב שלכם, נייד או נייח. שדרוג מחשבים, התקנות ותיקון תקלות חומרה או תוכנה, מכירת ציוד היקפי וחלקי חילוף ובעצם כל מה שהמחשב שלכם צריך – בכל רגע נתון. גם במעבדת המחשבים עובדים טכנאים מומחים בתחומם שיתנו למחשב שלכם את הטיפול המקצועי והאמין ביותר.

לכמה זמן תאלצו להיפרד מהמכשיר?

השאלה הראשונה של כל לקוח כשהוא מגיע לטכנאי מחשבים או סלולר, היא 'כמה זמן זה ייקח'. כמכשירים שנמצאים בשימוש שוטף, היעדרם עלול להציק ולהפריע למהלך היום התקין ואף לגרום לנזקים ממשיים. בקוםאנדפון מודעים לכך בהחלט ועושים ככל הניתן כדי להשיב את המכשיר לתקנו במהירות, בלי להתפשר על איכות התיקון.

עם זאת, פעמים רבות לא ניתן לדעת מראש כמה זמן התיקון יארך. ישנן תקלות המצריכות טיפול קצר של כמה דקות בלבד כדי להחזיר את המכשיר לחיים, פעמים רבות יהיה צורך במספר שעות ותקלות מסוימות עלולות להצריך טיפול אף של יום יומיים.

תיקון מסך במכשיר נייד

מסך סדוק או שבור הוא אחת התקלות הנפוצות, כיוון שהמסכים רגישים מאד לנפילות ואין באמת כיסוי שיגן עליהם באופן הרמטי בלי לפגוע בחווית הטאצ' של המכשיר. תיקון מסך יארך בדרך כלל בין חצי שעה לשעה, תלוי בעומס ובסוג המכשיר. המסך בסמארטפון בדרך כלל מורכב משני מסכים נפרדים בעלי תפקיד שונה: מסך המגע, שהוא המסך העליון שתפקידו לתווך את הפקודות שלכם לתוך המכשיר. כיוון שהוא חיצוני, בדרך כלל הוא זה שנפגע. המסך השני הוא מסך תצוגת ה LCD, שבעצם מציג לכם את הפלטים של הטלפון. בדגמים מסוימים, בדרך כלל החדשניים יותר, מסך ה  LCD הוא חלק בלתי נפרד ממסך המגע, כך שאם מסך המגע נשבר לא תהיה ברירה אלא להחליף את שני המסכים.

תיקוני קורוזיה בניידים

קורוזיה היא אחד הנזקים הנפוצים יותר בסמארטפונים אך גם במחשבים ניידים. משך הזמן לטיפול בקורוזיה מושפע מרמת הנזק שנגרמה למכשיר, בדרך כלל כמה שעות אך במקרים של קורוזיה קשה שחלחלה פנימה או בזמני עומס במעבדה התיקון עלול לקחת יום – יומיים. קורוזיה לעיתים פוגעת בחלק מסוים בתוך המכשיר שנשרף כתוצאה מהקצר החשמלי הקטן שנגרם העקבות הרטיבות, ואז יהיה צורך מלבד תהליך הייבוש והניקוי של הקורוזיה גם בהחלפת החלק. בטיפול בקורוזיה יפרקו את המכשיר לרכיביו, ינקו את כל הרכיבים בחומר מיוחד הדוחה קורוזיה וייבשו חזרה את הרכיבים. לאחר ההרכבה מחדש ניתן לדעת האם הטיפול הסתכם בזה או שמא אחד החלקים ניזוק ויש צורך להחליפו.

החלפת או הרחבת זיכרון במחשב נייד

הרחבת את הזיכרון במחשב הנייד או החלפתו הופכת להיות כורח המציאות כאשר אתם מתקשים בפתיחת מספר תוכנות במקביל והמחשב שלכם הופך להיות איטי להחריד. הרחבת הזיכרון תתבצע בדרך כלל בתוך שעות ספורות לאחר שהטכנאי גם יבדוק שהכל עובד באופן תקין גם לאחר ההרחבה.

כמו שהבנתם, תיקונים לטלפונים ניידים ולמחשבים הם עולם רחב שתלוי בהרבה גורמים. טכנאי מקצועי ובעל ותק בתחומו ידע לאפיין את הבעיה בזמן קצר ולתקן אותה בלי לבזבז לכם זמן, כסף וכאבי ראש על תיקונים לא נצרכים שלא מטפלים במהות הבעיה.

במעבדת הטכנאים של קום אנד פון תקבלו את השירות המקצועי והאמין ביותר שיחזיר לכם את המכשיר לפעולה כמו חדש. אף פעם אל תתייאשו, גם אם בעיניכם התקלה נראית סופו של המכשיר – עין מקצועית תוכל לאבחן את התקלה, איך לתקן אותה והאם התיקון ישתלם או שמא מומלץ להחליף את המכשיר כולו.

בקום אנד פון תקבלו שירות אדיב ויעיל, עם אפשרות לאיסוף והחזרה לבית הלקוח.